بازديد از فعاليت کانون فرهنگی روستای نسران

همزمان با ايام الله دهه فجر مجتبي حاجي جمالي کارشناس فرهنگي و تبليغي نطنز بيستم بهمن ماه از فعاليتهاي کانون فرهنگي روستاي نسران بازديد نمود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان اصفهان، مجتبي حاجي جمالي کارشناس امور فرهنگي و تبليغي اداره تبليغات شهرستان نطنز ضمن بازديد از کانون فرهنگي روستاي نسران از نزديک درجريان فعاليتها و برنامه هاي فرهنگي تبليغي اين کانون قرار گرفت و فرم مربوطه را تکميل نمود.

در اين ديدار خانم عليجانپور و ساير اعضاء کانون گزارشي از فعاليتهاي يکساله کانون بويژه در ايام اوقات فراغت و برنامه هاي قرآني ارائه دادند.

همچنين در اين بازديد آقاي رضايي دهيار روستاي نسران نيز با توجه به جمعيت جوان روستا خواهان حمايت دستگاههاي فرهنگي جهت فعاليتهاي مذهبي و فرهنگي اين کانون شد.

138911221421

138911221422

همچنین ببینید

بازدید دکتر صفاری نطنزی نماینده منتخب از نسران و اسپیدان

دکتر صفاری نماینده منتخب شهرستان نطنز از روستاهای نسران و اسپیدان بازدید نموده و با …

۳ نظر

 1. حسن اسفیدانی

  با سلام

  درگذشت مرحوم حاج حسین زارع نسرانی را به خوانواده آن مرحوم خصوصا آقای امیر زارع نسرانی عضو فعال این سایت و همه اهالی نسران تسلیت عرض مینمابم.

  جا داشت که در این سایت پیام تسلیت برای این تازه گذشته درج میشد. هرچی باشه حاج حسین زارع نسرانی از بزرگان روستای نسران بود.

 2. محمد رضا صفری

  تسلیت می گویم و برای بازماندگان بقای عمر خواهانم.
  دست قضا براین است که گاهی خبر درگذشت همشهریانمان را مطلع می شویم و تنها چاره طلب مغفرت و تسلی به بازماندگان است.
  متاسفانه من خیلی وقتها به منابع اطلاعاتی دسترسی ندارم و کسی نیست که آگهی را برایم بفرستد و ممکن است برای همه نتوان یکسان عمل کرد. ولی باید قسمتی برای این موضوعات باز کنم و اتفاقات روستا بهتر پوشش داده شود ولی همکاری همشهریانی که در روستا و یا شهر نطنز ساکن هستند را طلب می کند.
  ولی قسمتی برای گرامیداشت یاد و خاطره رفتگان سالیان قبل نسران و اسفیدان بصورت شایسته ایجاد خواهم کرد و این همکاری همشهریان را می طلبد و منتظر پیشنهادات هستم

 3. با سلام و تشکر از دوست عزیز آقای حسن اسفیدانی انشا الله خداوند به شما سلامتی ببخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.